Stálá divadelní scéna Klatovy : DIVADLO KLATOVY

Divadlo Klatovy
divadelní představení
Divadlo Klatovy
pořady pro děti a mládež
Divadlo Klatovy
koncerty
Divadlo Klatovy
Divadlo Klatovy
Divadlo Klatovy

Kontakty

Stálá divadelní scéna Klatovy
Divadelní 148
339 01 Klatovy

Předprodej vstupenek:
Tel.: 376 320 043

predprodej@divadloklatovy.cz


Jak se k nám dostanete 


Rozhovory Verze pro slabozraké Měsíční přehled akcí Měsíční přehled akcí

Kraj PlzeňskýMěsto KlatovyŠumavaNet.CZ
ON-LINE přihláška předplatného


PŘEDPRODEJ VSTUPENEK

Otevírací doba v červnu:

Pondělí 10.00 – 16.30 hod

Středa 10.00 – 16.30 hod

 

Vážení diváci,


z médií jste jistě zaznamenali zprávy, že otevírají divadla a uvnitř může být až 500 osob. Bohužel se již tolik nehovoří o tom, že provozovatelé musí plnit další podmínky. Zásadním problémem je, že do našeho divadla můžeme pustit v této době pouze 199 diváku. V rámci abonomá máme od loňského léta prodáno téměř 300 vstupenek na každé představení. Nařízení managementu front, dvou sektorů s vlastním vchodem, kontroly diváků zda nevykazují klinické příznaky onemocnění Covid-19, je asi škoda i komentovat.

Jsme ale optimisté a věříme, že si budeme moci divadlo od září (byť zatím s kapacitou pouhých 80%) dopřávat plnými doušky, přitom bez rizika a za přijatelných hygienických podmínek.

Abonentům začínáme postupně dle skupin vracet poměrnou část předplatného za neodehraná představení. Předplatné uhrazené převodem z účtu bude vráceno automaticky zpět na účet, ze kterého byla platba provedena. Předplatné uhrazené v hotovosti bude vráceno v pokladně nebo převodem po zaslání čísla účtu.

Abonomá 2021/2022 – v těchto dnech odesíláme nové brožury s velmi pestrým programem do tisku a následně je budeme poštou odesílat stávajícím předplatitelům. K dispozici rovněž budou v Předprodeji vstupenek, který je otevřen v pondělí a ve středu 10.00 – 16.30 hodin.

On-line prodej vstupenek na vybraná představení v sekci "Program". Vstupenky na představení a koncerty, která jsou zařazena do abonomá sezóny 2021/2022, budou v prodeji od 16. 8. 2021.

Jak naložit se vstupenkami a nové termíny představení - aktuální informace ze 17.6.21
Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ